zibaie

zibaie

ساخت وبلاگ

امکانات وب

شرکت لورا

۵ ویژگی مهم شرکت لورا luraco

5 قدم اولیه و بسیار مهم برای تجارت بهتر

تجارت بهتر یعنی موفقیت و رسیدن به اهداف کاری ، راهی که برای آن باید از تجارب مدیران و موفق های دنیای بیزینس استفاده کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از نمناک، برای پیشرفت در تجارت به پول بیشتر نیاز نیست بلکه باید ایده های خوبی داشته باشید ،نگران سرمایه گذاری های جدید نباشید بیشتر روی چیزهایی که مد نظر دارید تمرکز کنید اگر میخواهید تجارتتان پیشرفت کند. تنها ایده کافی نیست بلکه ایده راه را هموارتر می کند این واقعیت نباید شما را بترساند در واقع باعث می شود واقع بینانه تر به تجارت نگاه کنید.

5 کاری که lura باید برای بهتر شدن تجارت و بیزینس انجام دهید

تحقیق در مورد تجارت بسیار ضروری است چون بارشد تجارتهای اینترنتی رقابت در این عرصه بسیار دشوار شده است .درتجارت های کوچک و بزرگ افراد دنبال رقیب هایی هستند که قدرت گفت و گوی بالاتری دارند وسایل را با قیمت ارزان تر می فروشند ،تحقیقات به شما نشان می دهند که در حال و آینده کجا خواهید بود.

تحقیق ایده و کارهای درست را نشان میدهد وبه شما یاد میدهد که چگونه کار کنید و چه نکته مثبتی از کار بگیرید مهم نیست در تجارت نیاز به کمک دارید یا نه تحقیق در این مورد باعث ارتقا در این عرصه می شود و همین طور باعث درس گرفتن از پیروزی ها و اشتباهات می شود.

اشتباهات را در مسیر کاری مدام اصلاح کنید 

در طول مسیر آزادی در محل کار خلاقیت را پرورش می دهد برای داشتن نظر بهتر باید یاد بگیرید خطر کنید بنابر این خلاقیت خود را بالا ببرید و سعی کنید کارهای جدیدی انجام دهید و اشتباه کنید این تنها کار یادگیری در طول مسیر است بهترین نظرات تجارت وقتی خلاقیت ریست کردن و اشتباه کردن با هم ترکیب شود ایجاد می شود.

ایده های قبلی را توسعه دهید

جول مدیر رسانه عمومی مجموعه ای را بر اساس ایده های دیگران بنا کرده است وایده های خوب را از بین همین نظرات بیرون آورده اگر ایده ای به ذهنتان رسید حتما آنرا ثبت کنید. کاری که باید انجام دهید دوایده را که تقریباً یک شباهت دارد انتخاب کرده و چگونگی ارتباط و تفاوت آنها را بسنجید مثلاً دو ایده را کنار هم بگذارید نقاط تفاوت را مرتبط کنید و یک ایده واحد بسازید.

هرکسی برای پیشرفت پیشنهادی دارد 

اینکه هر کسی چیزی برای پیشنهاد کردن دارد سعی کنید در تجارت از تجارب گروه های دیگر luraco.com استفاده کنید چون برخی گروه ها مهارت یا پول برای به اشتراک گذاشتن دارند هرشخصی چیزی برای ارائه دادن دارد فقط به دنبال موقعیتی برای بروز دادن آن هستند برای اینکه نظرات بهتری داشته باشید موارد را همه جانبه بسنجیدبهترین راه برای انجام این کار گفتگو با تیم مقابل است شما نیازمند افرادی پیرامون خود هستید که صادق باشد نه فقط تاییدتان کند دو گروه با عقاید مختلف تشکیل دهید و از نظرات آنها برای پیشرفت بازخورد استفاده کنید

شناخت مشتری راز مهم افراد موفق در تجارت

یکی دیگر از راه های پیشرفت در تجارت شناخت مشتری و سلیقه آن است اگر هوشیار و آگاه باشید در واقع 50 درصد راه را با موفقیت طی کرده اید چون سرمایه گذاری در جایی که تقاضا باشد با سرعت بیشتری پیشرفت می کنداز خودتان بپرسید چه کسی مشتری مان است مشتریمان چه چیزی نیاز دارد شرکت چه کاری برای کمک به مشتری انجام می دهد با انجام این مراحل متوجه تغییر و پیشرفت درروند تجارتتان خواهید شد.

منبع : http://luraco.parsiblog.com/

zibaie...
ما را در سایت zibaie دنبال می کنید

برچسب : شرکت لورا , شرکت لوراکو , لوراکو,luraco, لورا , شرکت تجاری,شرکت تجاری لورا , لورا تجاری , لورا کمپانی, نویسنده : ziba بازدید : 35 تاريخ : چهارشنبه 24 دی 1399 ساعت: 4:58

تعمیر ماکروفر در منزل - تعمیر ماکروفر پاناسونیک - تعمیرات تخصصی ماکروفر

تعمیرات تخصصی ماکروفر

تعمیر ماکروفر برند

مگنترون

اگر هنگام تعمیر ماکروفر شما صدای غیرمعمولی یا زیاد را به صدا درآورد ، ممکن است با مگنترون مشکل داشته باشید. این جز component بخشی از مدار ولتاژ بالا است و مایکروویوهایی را تولید می کند که گرما تولید می کنند. اگر مگنترون معیوب باشد ، ممکن است باعث صدای بلند یا وزوز شود. دسترسی به مگنترون مستلزم برداشتن کابینت است. برای جلوگیری از شوک الکتریکی ، برق را قطع کرده و خازن ولتاژ بالا را نیز تخلیه کنید. سپس می توانید مگنترون را پیدا کرده و دو سیم متصل شده و پیچ های نصب را جدا کنید تا از بین بروند. همچنین باید دیود فشار قوی را بررسی کنید تا قبل از محکوم کردن مگنترون ، کوتاه نشده باشد.

کوپلر درایو

اگر مایکروویو شما صدای غیرمعمولی ایجاد می کند ، ممکن است مشکل از اتصال دهنده درایو برای سینی چرخش باشد. اکثر اجاق های مایکروویو با یک سینی شیشه ای گرد از یک اتصال دهنده موتور دار برای چرخاندن سینی بر روی راهنمای غلتک استفاده می کنند. در تعمیر ماکروفر ، برخی از مدل هایی که از یک سینی مستطیل استفاده می کنند دارای یک اتصال دهنده درایو هستند که دارای یک غلتک مرکزی افست برای هدایت راهنمای سینی از یک طرف به آن طرف است. برای هر دو سبک ، سینی و راهنمای غلتک را از اجاق برداشته و سپس اتصال دهنده را بازرسی کنید. قبل از اینکه بتوانید کوپلر را از موتور بیرون بیاورید ، ممکن است برخی از مدل ها مجبور باشند موتور را از پایین آن خارج کنید. اتصال دهنده به طور معمول در تعمیر ماکروفر ، دستگاه دارای یک دهانه D شکل است که محکم بر روی شافت موتور قرار می گیرد. اگر ترک خورده یا فرسوده باشد ممکن است سر و صدا شود و باید جایگزین شود. اگر مجبورید درپوش زیرین را بردارید ، ابتدا باید برق دستگاه را قطع کنید.
 
zibaie...
ما را در سایت zibaie دنبال می کنید

برچسب : تعمیر ماکروفر , تعمیر , ماکروویو , ماکروفر , تعمیرات حرفه ای , تعمیر ماکروفر ال جی ,تعمیر ماکروفر سامسونگ , تعمیر ماکروفر بوتان , تعمیر ماکروفر پاناسونیک , سرویس ماکروفر , , نویسنده : ziba بازدید : 109 تاريخ : دوشنبه 10 آذر 1399 ساعت: 22:51

متن زیبا - متن زیبا و جالب - متن زیبا و کوتاه

متن زیبا

چیزهایی تو این دنیا هست که نمی‌تونی هیچ‌کاری‌شون کنی.
مثلا چی؟
مثلا پوسیدگی دندون. یه روز یهو درد می‌گیره. هیچ‌کی -هرقدر هم که تلاش کنه دلداریت بده- نمی‌تونه دردش رو تسکین بده. باعث میشه از دست خودت عصبانی شی. بعد، تا به خودت می‌آی می‌بینی از دست بقیه عصبانی‌ای، چون اون‌ها از دست خودشون عصبانی نیستن. می‌بینی چه‌جوری زیاد می‌شه؟

گفتم: یه‌جورایی، ولی باز از یه کم دورتر بهش فکر کن. همه‌ی ما با شرایط یکسان به دنیا می‌آیم؛ انگاری همه‌مون با هم سوار یه هواپیمای خرابیم. البته، بعضی‌هامون خوش‌شانس‌ترن. بعضی ضعیفن و بعضیا قوی. بعضیا پول‌دار و بعضیا فقیر. اما هیچ‌کی سوپرمن نیست، از این نظر همه ضعیفیم. اگه چیزی داشته باشیم، می‌ترسیم از دستش بدیم؛ اگه هیچی نداشته باشیم نگران اینیم که همیشه همین‌طوری بمونیم. همه‌مون یه جوریم. هرچی زودتر این رو بفهمی، می‌تونی تلاش کنی خودت رو قوی‌تر کنی، اگه شده یه ذره. اشکالی نداره اگه بهش تظاهر کنی. درسته؟ هیچ آدم واقعا قوی‌ای در کار نیست. فقط آدم‌هایی هستن که ادای قوی‌ها رو درمی‌آرن.

 

متن زیبا و کوتاه

..................................................................................

بعضی وقت‌ها ضربانِ قلبِ انسان کُند می‌شود. دقیقا همان اوقاتی که انسان قلبش به سختی می‌شکند، قلبش دچار تردید می‌گردد که بایستد یا به تپش خود ادامه دهد. قلب مانند چشمی از الماس است. وقتی یک‌بار خراش بردارد، برای همیشه با همان خراش به تماشای دنیا خواهد پرداخت.

....................................................................................................

نوشته های اختصاصی

بهش اين روزها بيشتر از هر روز ديگه اي فكر ميكنم، به اينكه واسه كسي كه ميره سخت تره، يا واسه كسي كه ميمونه، به اينكه اوني كه دست تكون ميده و ميره سوار ميشه و ميره بيشتر در دلش رو غصه ها بازه، يا اوني كه خداحافظي ميكنه و بر ميگرده سر زندگي روتينش. كدومشون بيشتر عذاب ميكشه. كسي تنها گذاشته نميشه وقتي كه كسي كه ميره تنها ميشه. فعل ها تغييري نميكنه، اون كسي كه چمدون بسته، ميگه رفتم؛ اون كسي كه ميمونه ميگه رفت.

آدما وقتي قلبشونو يه جا ميذارن، نميتونن به جاي ديگه اي برگردن، نميتونن واسه جايي كه بهش تعلق ندارن فعل برگشتن استفاده كنن، نميتونن وقتي كه آخرين بوسه ي خداحافظي رو ميكنن بگن خب ديگه من دارم بر ميگردم، برگشتن فقط متعلق به جاييه كه توش خوشحالي، امني، اميدواري. واسه همينه كه آدما فقط ميرن، كوله بارشونو ميندازن رو دوششون رو ميرن. اوني كه ميره فقط ميره به اميد اينكه زود تر به اوني كه ميمونه برگرده. واسه هر دوشون به يه مقدار سخته، به يه مقدار درد داره، به يه مقدار توي هم ميرن و زندگي براشون بي رنگ ميشه، به يه مقدار از هم رفتنشون غم داره و اونقدر ادامه داره، تا بازم، دوباره بهم برگردن.

منبع:  https://rebsona.ir/%D9%85%D8%AA%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7/

zibaie...
ما را در سایت zibaie دنبال می کنید

برچسب : متن , زیبا , متن زیبا ,متن قشنگ ,رویایی , جذاب , جالب, عاشقانه , زیبا,تبریک ,تولد , تشکر,متن تبریک , متن دعوت , دعوت , دعوت نامه , قشنگ , متون زیبا, متون قشنگ, متن زیبای عاشقانه , متن احساسی و زیبا,متن زیبای جدید, نویسنده : ziba بازدید : 100 تاريخ : سه شنبه 25 شهريور 1399 ساعت: 14:00

آیا غذا پختن با سیب‌زمینی‌های جوانه زده خطری ندارد؟

آیا غذا پختن با سیب‌زمینی‌های جوانه زده خطری ندارد؟

قبل از هر چیزی باید بدانیم که نباید سیب‌زمینی و پیاز را در یخچال و زیر نور خورشید قرار دهیم. 

ایده‌آل ترین مکان برای این محصولات در داخل کابینت بدون رطوبت است. 


به عقیده مرکز سم‌های طبیعی، سیب‌زمینی‌هایی که جوانه می‌زنند را باید دور ریخت. 
سولانین و کاکونین، دو ماده سمی هستند که در سیب‌زمینی‌های جوانه‌زده یافت می‌شوند. این دو ماده برای سلامتی ما بسیار مضر هستند. همچنین سیب‌زمینی‌های سبز شده را باید دور بریزید. 
 سم سیب‌زمینی در پوست و جوانه‌های آن وجود دارد.

این سیب‌زمینی‌های سمی چه ضرری دارند؟
 سم‌ِ سیب‌زمینی وقتی وارد بدن ما می‌شوند موجب بیماری‌هایی از جمله بیرون روی، حالت تهوع، تب، سردرد و دل درد می‌شود.

zibaie...
ما را در سایت zibaie دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ziba بازدید : 37 تاريخ : شنبه 1 شهريور 1399 ساعت: 20:30

مواد غذایی مضر برای مغز در هوای گرم

مواد غذایی مضر برای مغز در هوای گرم

 یلنا سولوماتینا، متخصص تغذیه
: تغذیه نادرست می‌تواند بر عملکرد مغز در هوای گرم تأثیر منفی بگذارد.
 

به گفته این متخصص، افرادی که بیشتر فعالیت‌های ذهنی انجام می‌دهند باید دور مواد غذایی مثل مارگارین، مایونز و غذا‌های های نیمه آماده را خط بکشند، این مواد به دلیل داشتن محتوای چربی‌های ترانس اثرات بدی روی غشای سلولی دارند، این چربی‌ها سفت می‌شوند و اجازه عبور اکسیژن را نمی‌دهند که این بزرگترین خطر برای مغز است.

وی همچنین نسبت به استفاده بیش از حد کربوهیدرات‌های سریع الجذب هشدار داد. 

این کربوهیدارت‌ها در موادی مانند قند، شیرینی و محصولات آرد، نان و ماکارونی وجود دارد و منجر به تجمع چربی می‌شود، به همین دلیل بدن حساسیت خود را به انسولین از دست می‌دهد.
 گلوکز جذب نشده در خون باقی می‌ماند و شروع به از بین بردن رگ‌های خونی می‌کند و کلسترول آزادنه در خون حرکت می‌کند و به نوبه خود، تبدیل به پلاک می‌شود که در جریان خون طبیعی تداخل ایجاد کرده و میزان اکسیژن وارد به مغز را کاهش می‌دهد.

 
منبع: اسپوتنیک
مترجم:فرادید

zibaie...
ما را در سایت zibaie دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ziba بازدید : 31 تاريخ : جمعه 31 مرداد 1399 ساعت: 7:16

از طرف شهرداری به کلیه مالکین

از طرف شهرداری به کلیه مالکین و مستأجرین گرمابه‌ها اخطار شده که برای حفظ بهداشت عمومی و جلوگیری از امراض مسریه کلیه ی گرمابه‌ها باید مبدل به دوش شود
 و برای اجرای این منظور درب خزانه‌ها مسدود شده و از آنها مثل منبع آب گرم بوسیله ‏نصب شیر استفاده خواهد شد‎.‎

zibaie...
ما را در سایت zibaie دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ziba بازدید : 32 تاريخ : جمعه 31 مرداد 1399 ساعت: 7:16

پرمصرف‌ترین تا کم‌مصرف‌ترین وسایل برقی :

پرمصرف‌ترین تا کم‌مصرف‌ترین وسایل برقی :

1. سرمایش مرکزی: 5000 وات
2. ماشین لباسشویی: 2500 وات
3. کولر گازی: 2400 وات

4. ماشین ظرفشویی: 2000 وات
5. اتو بخار: 1800 وات
6. سشوار: 1200 وات

7. اتو: 1100 وات
8. جاروبرقی: 1000 وات
9. ماشین خشک‌کن لباس: 1000 وات
10. اتو: 1000 وات

11. سماور برقی: 1000 وات
12. پلوپز: 800 وات
13. مایکروفر: 900 وات

14. کولر آبی: 600 وات
15. چرخ گوشت: 500 وات
16. غذاساز: 500 وات

17. کامپیوتر شخصی: 250 وات
18. تلویزیون پلاسما 42 اینچ: 280 وات
19. تلویزیون معمولی: 180 وات

20. چرخ خیاطی: 100 وات
21. پنکه: 80 وات
22. لامپ مهتابی: 40 وات
23. لامپ کم‌مصرف: 20 وات


_ ساعات اوج مصرف بین 12 ظهر تا ساعت 16 و هم‌چنین از غروب آفتاب تا حدود ساعت 22 شب

 وسایل ردیف 1 تا 13 را در ساعات اوج مصرف روشن نکنیم. 

_ اگر به هر دلیلی مایلید کولر گازی روشن کنید، لطفاً کولر را روی دمای 26 درجه تنظیم کنید.

zibaie...
ما را در سایت zibaie دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ziba بازدید : 33 تاريخ : جمعه 31 مرداد 1399 ساعت: 7:16

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :