zibaie

zibaie

ساخت وبلاگ

امکانات وب

تعمیر ماکروفر در منزل - تعمیر ماکروفر پاناسونیک - تعمیرات تخصصی ماکروفر

تعمیرات تخصصی ماکروفر

تعمیر ماکروفر برند

مگنترون

اگر هنگام تعمیر ماکروفر شما صدای غیرمعمولی یا زیاد را به صدا درآورد ، ممکن است با مگنترون مشکل داشته باشید. این جز component بخشی از مدار ولتاژ بالا است و مایکروویوهایی را تولید می کند که گرما تولید می کنند. اگر مگنترون معیوب باشد ، ممکن است باعث صدای بلند یا وزوز شود. دسترسی به مگنترون مستلزم برداشتن کابینت است. برای جلوگیری از شوک الکتریکی ، برق را قطع کرده و خازن ولتاژ بالا را نیز تخلیه کنید. سپس می توانید مگنترون را پیدا کرده و دو سیم متصل شده و پیچ های نصب را جدا کنید تا از بین بروند. همچنین باید دیود فشار قوی را بررسی کنید تا قبل از محکوم کردن مگنترون ، کوتاه نشده باشد.

کوپلر درایو

اگر مایکروویو شما صدای غیرمعمولی ایجاد می کند ، ممکن است مشکل از اتصال دهنده درایو برای سینی چرخش باشد. اکثر اجاق های مایکروویو با یک سینی شیشه ای گرد از یک اتصال دهنده موتور دار برای چرخاندن سینی بر روی راهنمای غلتک استفاده می کنند. در تعمیر ماکروفر ، برخی از مدل هایی که از یک سینی مستطیل استفاده می کنند دارای یک اتصال دهنده درایو هستند که دارای یک غلتک مرکزی افست برای هدایت راهنمای سینی از یک طرف به آن طرف است. برای هر دو سبک ، سینی و راهنمای غلتک را از اجاق برداشته و سپس اتصال دهنده را بازرسی کنید. قبل از اینکه بتوانید کوپلر را از موتور بیرون بیاورید ، ممکن است برخی از مدل ها مجبور باشند موتور را از پایین آن خارج کنید. اتصال دهنده به طور معمول در تعمیر ماکروفر ، دستگاه دارای یک دهانه D شکل است که محکم بر روی شافت موتور قرار می گیرد. اگر ترک خورده یا فرسوده باشد ممکن است سر و صدا شود و باید جایگزین شود. اگر مجبورید درپوش زیرین را بردارید ، ابتدا باید برق دستگاه را قطع کنید.
 
zibaie...
ما را در سایت zibaie دنبال می کنید

برچسب : تعمیر ماکروفر , تعمیر , ماکروویو , ماکروفر , تعمیرات حرفه ای , تعمیر ماکروفر ال جی ,تعمیر ماکروفر سامسونگ , تعمیر ماکروفر بوتان , تعمیر ماکروفر پاناسونیک , سرویس ماکروفر , , نویسنده : ziba بازدید : 109 تاريخ : دوشنبه 10 آذر 1399 ساعت: 22:51

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :